MANDAG

TIRSDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LØRDAG

14.30 – 15.15

Pensionister

Hold 1

Gerda Ulrich

Michelle Pedersen

16.00 – 16.40

Begynder Trin 1

 Hold 32

Marie Friis 

Rune Dehn Thomsen

Begynder Trin 2

Hold 29

Anja Wettergreen Aagesen

14.20 – 15.05

Pensionister

Hold 3

Ulla Schmidt

Jane Nielsen

16.00 – 16.40

Let Øvede Trin 1

Hold 45

Sandra Brandt

Øvede Trin 1 Hold46

Martin Munksdorf

8.50 – 9.40

Vandgymnastik

Hold 24

Gerda Ulrich

Michelle Pedersen

8.55 – 9.45

Vandgymnastik

Hold 26

Laila Larsen

15.20 – 16.10

Vandgymnastik

Hold 10

Gerda Ulrich

Michelle Pedersen

16.45 – 17.25

Begynder Trin 1

 Hold 28

Marie Friis

Rune Dehn Thomsen

Let Øvede Trin 1

Hold 33

Anja Wettergreen Aagesen

15.10 – 15.55

Pensionister

Hold 2

Ulla Schmidt

Jane Nielsen

16.45 – 17.25

Let Øvede Trin 2

Hold 47

Sandra Brandt

Øvede Trin 2

 Hold 48

Martin Munksdorf

9.45 – 10.35

Vandgymnastik

Hold 25

Gerda Ulrich

Michelle Pedersen

9.50 – 10.20

Søstjerner

Alder: 3 – 4 år

Hold 58

Laila Larsen

Tina Jensen

 

16.15 – 16.55

Begynder Trin 1

Hold 30

Caroline Jonassen

Begynder Trin 1

Hold 31*

Alder: 8-14 år

Lars Semmelhaack

17.30 – 18.10

Hajer

Hold 59

Alder 5-6 År

Marie Friis

Rune D. Thomsen

16.00 – 16.40

Let Øvede Trin 1.

Hold 43

Jane Nielsen

Let Øvede Trin 2.

Hold 44

Ulla Schmidt

17.30 – 18.20

Vandaerobic/

Vandgymnastik

Hold 22

Michelle Pedersen

Marie Friis

10.40 – 11.30

Vandgymnastik

Hold 11

Gerda Ulrich

Michelle Pedersen

10.25 – 10.55

Søstjerner

Alder: 3 - 4 år

Hold 50

Laila Larsen

Tina Jensen

17.00 – 17.40

Let ØvedeTrin1

Hold 60

 Caroline Jonassen

Øvede Trin 1

Hold 63

Lars Semmelhaack

18.15 – 19.00

Voksen begynder

Hold 13

Jesper Schmidt

Voksen let øvede

Hold12

Rune D. Thomsen

16.45 – 17.25

Voksen begynder

Hold 14

Jane Nielsen

Voksen let øvede

Hold15

Ulla Schmidt

 

 

11:00 -11:30

Baby

Alder: 0 – 1 år 

Hold 51

Sarah Skovgaard

 

17.45 – 18.25 

Øvede Trin 2

Hold 61

Lars Semmelhaack



17.30 – 18.30

Vandhundene

Hold 49

Bente Langkjær

Jane Nielsen

 


11:35 – 12:05

Haletudser

Alder: 1 – 2 år

Hold 54

Sarah Skovgaard

 

 


18.35 – 19.25

Vandaerobic

Hold 20

Olga / Brit

 

 

 12:10 – 12:50

Hajer

Hold 57

Alder: 5-6 År

Irene Bjørnbæk

          

 

.

19.30 – 20.20

Vandaerobic

Hold 21

Olga / Brit

 

 

 

 


Sæson 2022-23 Spørgsmål vedr. Tilmeldingen:

Børnehold - Jane Nielsen: 2988 7971

Voksenhold - Maria Johansen: 3020 4337