HOLDPLAN  SÆSON 2018-19

MANDAG

TIRSDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LØRDAG

LØRDAG

14.30 – 15.15

Pensionister

Hold 1

Gerda Ulrich

16.00 – 16.40

Begynder Trin 1 Hold 32

Rune Dehn Thomsen

Tina Jensen

Begynder Trin 2 Hold 29

Anja Wettergreen Aagesen

14.20 – 15.05

Pensionister

Hold 3

Ulla Schmidt

Jane Nielsen

Thea Ingemann

16.00 – 16.40

Let Øvede Trin 1 Hold 45

Sandra Brandt

Øvede Trin 1 Hold46

Martin Munksdorf

8.50 – 9.40

Vandgymnastik

Hold 24

Gerda Ulrich

8.55 – 9.45

Vandgymnastik

Hold 26

Laila Bering Larsen

 

15.20 – 16.10

Vandgymnastik

Hold 10

Gerda Ulrich

16.45 – 17.25

Begynder Trin 1 Hold 28

Rune Dehn Thomsen

Tina Jensen

Let Øvede Trin 1 Hold 33

Anja Wettergreen Aagesen

15.10 – 15.55

Pensionister

Hold 2

Ulla Schmidt

Jane Nielsen

Thea Ingemann

16.45 – 17.25

Let Øvede Trin 2 Hold 47

Sandra Brandt

Øvede Trin 2 Hold 48

Martin Munksdorf

9.45 – 10.35

Vandgymnastik

Hold 25

Gerda Ulrich

9.50 – 10.15

Søstjerner

3 – 5 år

Hold 58

Laila Bering Larsen

Tina Jensen

 

16.15 – 16.55

Let Øvede Trin 1 Hold 30

Trine Jørgensen

Begynder Trin 1 Hold 31*

Alder 8-14 år

Lars Semmelhaack

17.30 – 18.10

Let Øvede Trin 1.Hold 34

Anne Semmelhaack

Lars Semmelhaack

Let Øvede Trin 2 Hold 35

Maria T.Johansen

16.00 – 16.40

Let Øvede Trin 1.Hold 43

Jane Nielsen

Let Øvede Trin 2.Hold 44

Ulla Schmidt/ Thea Ingemann

17.30 – 18.20

Zumba

Hold 22

Leda Bresnov

 

10.20 – 10.45

Baby

0 - 1½år

Hold 54

Maja Wollesen

 

17.00 – 17.40

Let Øvede Trin 1 Hold 60

Trine Jørgensen

Øvede Trin 1 Hold 63

Lars Semmelhaack

18.15 – 18.55

Let Øvede Trin 1.Hold 36

Anne Semmelhaack

Lars Semmelhaack

Øvede Trin 1 Hold 38

Maria T.Johansen

16.45 – 17.25

Voksen begynder Hold 14

Jane Nielsen

Voksen let øvede Hold15

Ulla Schmidt/Thea Ingemann

   

10.50 – 11.15

Haletudser

1½ – 3 år

Hold 53

Maja Wollesen

10.35 – 11.15

Begynder Trin 2

Hold 52

Sabine Jørgensen/ Maria T.Johansen

17.45 – 18.25

Let Øvede Trin 2 Hold 62

Trine Jørgensen

Øvede Trin 2 Hold 61

Lars Semmelhaack

19.00 – 19.40

Cross-svøm 42

14-21År

Mads Voss

Jesper Schmidt

17.30 – 18.30

Vandhundene

Hold 49

Bente Langkjær

   

11.20 – 12.00

Begynder Trin 1

Hold 55

Bettina Fogelberg Larsen

11.20 -12.00

Let Øvede Trin 1 Hold 56

Sabine Jørgensen/ Maria T.Johansen

 

19.45 – 20.25

Voksen begynder Hold 12

Jesper Schmidt

Voksen let øvede Hold13

Mads Voss

18.35 – 19.25

Vandaerobic

Hold 20

Olga Hansen

   

12.05 – 12.45

Begynder Trin 1

Hold 57

Bettina Fogelberg Larsen

 
   

19.30 – 20.20

Vandaerobic

Hold 21

Olga Hansen